Nové a nejpůjčovanější knihy

Naši podzimní nabídku nových knih začínáme detektivními příběhy. Chris Carter ve svém thrilleru Zloba svého detektiva Huntera propůjčuje do služeb FBI a ten odhaluje děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají i osobně. Michaela Klevisová svého hrdinu Josefa Bergmana opustila a zasadila svůj nový příběh do šumavských lesů. Přesto zůstala věrna detektivnímu žánru a v novém románu Prokletý kraj, pátrá hlavní hrdinka po minulosti své rodiny. Příšeří je název detektivky islandského autora Ragnara Jónassona, kde nejde jen o klasický kriminální román, ale je to i příběh o různých podobách zločinu, viny a svědomí. Kniha Kavky psaná podle skutečných událostí čtenáře zavede do období 2. světové války. Ken Follet zpracoval velmi napínavý příběh, od kterého se nebudete moci odtrhnout.

Románová kronika Karin Lednické Šikmý kostel pokračuje léty 1921-1945. Opět v ní sledujeme osudy postav z prvního dílu, které čtenářům přirostly k srdci. První díl se stal bestsellerem a také nejpůjčovanějším titulem naší knihovny. Herečku našich srdcí Libuši Šafránkovou připomíná v nové knížce Dana Čermáková. Biografie obsahuje spoustu fotografií, život a vzpomínky známé filmové a televizní hvězdy. Romány pro ženy zastupují novinky Lenky Chalupové Kyselé třešně a Jany Bernáškové Jak přežít svého muže.

Máme i spoustu nových knih pro děti. Zajímat je určitě budou Příběhy Leny Notýskové, Čarodějnice školou povinné, Strašidelné historky báječného kamaráda, nebo Funkční stavby a ruditové obvody Minecrafťáka inženýra.

Další nové knížky

Jo Nesbo přináší další úspěšnou novinku Žárlivost a v ní soubor napínavých povídek. Cestovat po Asii můžete s Terezou Boučkovou v knize Bhútán, má láska. Kdo rád cestuje v čase toho zaujme kniha Nalezenec. Emotivní historický román pro ženy.
Úspěšnou řadu příběhů se šťastným koncem doplňujeme knížkami pro děti Našlo se koťátko, Ztracený ježeček a Zachráněná sovička.

Jsou pro vás připraveny nové knihy z výpůjčního fondu Prostějov, najdete zde všechny žánry od detektivek přes romantické a historické čtení.

Přijďte si půjčit na krásné podzimní dny pohodové romány a příběhy plné romantiky, napětí a dobrodružství. Nepřestávejte snít!

Pohodový podzim !